תערוכת קוסמופרוף – אסיה – 2012 – Cosmoprof-Asia

בימים הקרובים חברת א. משי תעשיות  בעלת המותג "MON PLATIN" תשתתף בתערוכת היופי הבינלאומית Cosmoprof Asia 2012  המתקיימת בהונג קונג. בתערוכה זו יוצגו מוצרי מספרה לשיער של סדרת Mon Platin Professional ומוצרי טיפוח לעור פנים, גוף ושיער של סדרות DSM ו-Black Caviar Collection.

כל מי שנמצא בימים אלה בהונג קונג מוזמנים לבקר באירוע משמעותי זו בתחום הקוסמטיקה ולבקר את MON PLATIN  בביתנים: Hall1E-L5D ,Hall3E-G3

להלן כמה פרטים לגבי התערוכה:

 קוסמופרוף אסיה 2012Cosmoprof-Asia

לקראת ההצלחה המחודשת

בין התאריכים 14-16 לנובמבר 2012 – הונג קונג – מרכז הכנסים והתערוכות

 קוסמופרוף אסיה – האירוע החשוב ביותר באסיה פסיפיק המוקדש לתעשיית היופי, יפתח את המהדורה ה-17 שלו מ14- עד 16 לנובמבר 2012 במכרז הכנסים והתערוכות בהונג קונג.

אירוע זה המהווה מקום למפגש גלובאלי ופלטפורמה ליצירת קשרים תוך צמיחה יציבה במהלך שנים ובכך מעיד על היותו בעל השפעה ללא עוררין בענף זה.

בשנת 2011 תערוכה זו הגיעה לשיאה : 68000 מ"ר של שטח התערוכה, 1780 מציגים מ-42 מדינות, 477 חברות שהשתתפו בפעם הראשונה שלהם, 48503 מבקרים שמתוכם 30000 מבקרים זרים.

סקרים חיוביים של משתתפים:

סקרים שנערכו בקרב מציגים ומבקרים אישרו מצב רוח חיובי:

בצד המבקרים, 76% מהנשאלים הצהירו כי המטרה העיקרית שלהם לביקור היא למצוא מקור למוצרים חדשים, 85% הגיעו במטרת "איסוף מידע שיווקי". כמעט 90% מהמשיבים היו ממליצים על תערוכת קוסמופרוף לאחרים.

בצד המציגים 71% מהנשאלים מצאו קונים חדשים תוך קשירת קשרים עם 84% של קונים ושותפים עסקיים. לשני שליש מהמשיבים יש כוונה לחזור לקוסמופרופף אסיה בשנת 2012.

מתחם סלון יופי ב- גראנד הול

מספר רב ביותר של אשרורים והזמנות שכנעו את המארגנים ליצור מרחב נוסף. לעומת שנה שעברה 2011 , בה השתתפו 480 מציגי סלוני יופי, השנה מספר המשתתפים יגדל והם יאוכלסו בגרנד הול המורחב.

השתתפות בינלאומית

מארגני ביתנים רבים אישרו את השתתפותם בקוסמופרוף אסיה 2012: אוסטרליה, בגליה, סין, צרפת, גרמניה, הונג קונג, ישראל, יפן, קוריאה, פולין, סינגפור, ספרד, שוויץ, טייואן, תאילנד, טורקיה, בריטניה וארה"ב.

שום אירוע אחר באסיה-פסיפיק לא גורם לכינוס בינלאומי בסדר גודל שכזה.

"תכנית הקונים הבינלאומית"

תכנית הקונים הבינלאומית קיימת כבר 5 שנים ומטרתה יצירת הזדמנויות עסקיות חדשות.

בשנת 2011 יותר ממאה פגישות מתוזמנות "אחד לאחד" זכו להצלחה.

פוקוס על למידה בקוסמופרוף אסיה

כל שנה קוסמופרוף אסיה מציעה תמהיל מיומן של עסקים והכשרות, המשלימים את התערוכה ע"י תכנית עשירה של כנסים, סמינרים טכניים ואירועים. התכנון לשנת 2012:

פוקוס על שיער

עולם הספרות יחגוג עם פרויקט מגוון חדש לגמרי הכולל אזורים יעודים לתערוכה והדגמות חיות של חברות גדולות. המטרה לערב מעצבי שיער מקצועיים בחוויה חינוכית ויצירתית מאוד.

 פוקוס על ספא ויופי

עם ההתעניינות העולמית הגוברת בתעשיית השלומות, אסור לפספס את המהדורה ה-5 של "ועידת קוסמפופרוף אסיה ספא" עם השתתפות המומחים מעולם של ספא ושלומות  אשר ידונו בטרנדים חדשים של ספא והשלכות עסקיות

פוקוס על סין

במהלך זמן רב סין מהווה שוק אטרקטיבי לחברות רבות ולמותגי יוקרה. אבל, לא כולם מבינים את הדינמיקה התרבותית, סביבה רגולטורית מורכבת, לא כולם ידועים כיצד להקים בצורה נכונה עסק בולט. קוסמופרוף אסיה תארגן סמינר מעמיק למבקרים ומציגים במציאות של השוק הסיני ואת הדינמיקה שלו.

פוקוס על יפן

ארץ השמש העולה היא מעניינת במיוחד לתעשיית היופי. סמינר ייעודי יסקור ניתוח סטטיסטי, מקרים עסקיים בפועל, צרכים והעדפות של צרכן יפני.

פוקוס על אריזה

העולם של אריזות וחוזי ייצור זהו תחום חשוב בתערוכת הקוסמופרוף. תכנית חינוכית ברמה גבוהה מוצעת לכל המפעילים הכוללת ניתוחי מקרה היסטוריים בליווי נציגים מקצועיים מובילים בתחום.

מקור UBM ASIA

This post is also available in: אנגלית, רוסית

כתיבת תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: