אז מה זה בעצם פילינג?

הגיע הזמן לשינוי והתחדשות.

בואו נדבר על פילינג!

מחזור החיים של תא הוא 28 ימים, ולאחר מכן התא מת. שכבת הקרטין מונעת חדירה של חומרי הזנה לעור ומעכבת חדירה של חמצן לתאים חיים. לכן באופן טבעי העור הופך קהה, אפור וגרגירי. במילים אחרות, אם לא נסיר תאים מתים, נזדקן ונקמול מוקדם יותר, עם איבוד האנרגיה של העור. פילינג היא מילת קסם. מדובר בטיפול שמטרתו לנקות את העור משכבת התאים המתים. 

הטיפול מבוצע בעזרת מוצר טיפוח המכונה פילינג. 

ניקח את העקבים שלנו כדוגמא. לפני פדיקור, עור העקבים יבש, סדוק וקשה. לאחר טיפול פדיקור העור הופך חלק, רך וורדרד. אם הייתם יכולים להביט בפנים שלכם במיקרוסקופ, התמונה שהייתה נגלית לפניכם הייתה די דומה לזו של העקבים. ניקוי אולטרסאונד, פוליש יהלום ופילינג חומצות המבוצעים במכון יופי יתרמו הרבה לעור שלכם. עם זאת, חשוב לא לשכוח את טיפול הפילינג שניתן לבצע בבית.  ראשית, הטיפול משמר את ההשפעה ארוכת הטווח של הטיפול המבוצע על ידי הקוסמטיקאית, ושנית, הוא שומר על הרעננות והמראה הצעיר של העור בין טיפול קוסמטי אחד למשנהו.

 

סוגי פילינג לשימוש ביתי

  1. סבון פילינג. פילינג עדין זה מבוסס על קרם וכולל מספר חומרים שוחקים עדינים. סוג זה של פילינג מבוצע על עור לח ונדרשות 3-5 דקות עד שכל החלקיקים מתמוססים. יש להסיר את שאריות המוצר בעזרת מים ולהשתמש במי פנים.

soapless face peeling

  1. מסיכת פילינג. זהו פילינג בצורת קרם גרגירי, אותו יש למרוח על כל חלקי הפנים באופן שווה. לאחר שהקרם יבש, בעזרת תנועות סיבוביות יש לגלגל כלפי מטה את שאריות המסיכה היבשות. סוג זה של פילינג מכונה פילינג גרגירים או Gommage. לאחר הטיפול, העור נראה לבן וקטיפתי.  בנוסף הפילינג פועל להתכווצות הנקבוביות.

Face Peeling Mask

  1. מסיכה מתקלפת. מסיכות אלו ניתנות גם לסיווג כסוג של פילינג. מדובר על מסיכות פולימריות, בתוספת אלכוהול. במהלך מריחת המסיכה האלכוהול מתנדף והפולימרים הופכים לשכבת ציפוי על העור. שכבת הציפוי לא רק פועלת כפילינג על שכבת הקרטין, אלא שהודות לסדרה של חומרי הזנה וויטמינים, היא גם גורמת להרמה נראית של העור ומזינה אותו כאשר הוא מתייבש.

Peel Off Honey

בדומה לכל מוצרי הטיפול, יש לבחור פילינג בהתאם לסוג העור.

נעבור כעת על כל סוגי הפילינג ש- MON PLATIN מציעה ללקוחותיה.

How to use peeling

 

הצעות
1. רכשו מוצרי פילינג שמתאימים לסוג העור שלכם. הטיפול יהיה אפקטיבי רק אם המוצר מתאים במיוחד לעורכם. מוצר לא נכון יכול לגרום לגירוי ועור יבש.

2. לאחר ביצוע הפילינג יש להסיר את שאריות המוצר במים ולהשתמש במי פנים.
3. לאחר הפילינג העור זקוק להתחדשות והגנה. יש להקפיד תמיד להשתמש במסיכות פנים מגבירות לחות ומזינות.

 

הבחירה בידייך! 

זכרי כי הטבע נתן לך את הנעורים וכי טיפול נכון יעזור לך להישאר צעירה לעוד הרבה זמן!

אנא, הישארי יפה!

                                                                                                       בכבוד רב,
                                                                                      

יוליה ברייט, קוסמטולוגית

This post is also available in: אנגלית, רוסית

כתיבת תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: