פרחים בתעשיית היופי.

בחרי בפרח שיסייע לך להפוך לצעירה יותר ויפה יותר!

כולנו יודעות היטב שפרחים לא מעניקים לנו רק יופי וניחוח, אלא הם בעלי מאפיינים תראפויטיים ומשיבי נעורים. בעולם הרפואה ותעשיית היופי נעשה שימוש בתמציות פרחים שונים כבר זמן רב מפני שהן מכילות מרכיבים פעילים ביולוגית ונוגדי חימצון. במאמרים קודמים, ציינו בהזדמנויות רבות שמרכיבים שיש להם תכונות נוגדות חימצון הם הרכיבים העיקריים במוצרי טיפוח אנטי אייג′ינג. הודות לתכונות אלה, יש לנו את האפשרות להאריך את נעורינו, לשפר את בריאותנו ולהפוך ליפות יותר.

בכדי לנצל את השפעות מוצרי טיפוח היופי בצורה הטובה ביותר, עלינו להכיר את התכונות התראפויטיות של הפרחים.

Rosesהוורד, בעל הניחוח המרתק, הינו המלכותי שבפרחים, סמל האהבה והיופי. לתמצית פרח הורד השפעה חיובית על עור פנייך; היא משפרת את מצב עורך ומאריכה את נעורייך. לתמצית עלי כותרת הורד תכונות נוגדות וירוסים ונוגדות מיקרואורגניזמים. היא מומלצת במיוחד עבור אלו שהן בעלות עור יבש. יש לה השפעה משיבת נעורים ומשתמשים בה רבות בתכניות טיפולי אנטי אייג′ינג.

חמאת גוף אנטי אייגינג. מכיל תמציות ורד ורוז היפ, ויטמינים C ו-E וכן מינרלים מים המלח. הקרם מרגיע את העור, מוחק סימני מתיחה, ומומלץ לנשים בהריון ולנשים בתהליך של הרזיה. הקרם משפר את גמישות העור, מונע את התייבשותו ורפיונו.

body butter_rose

פילינג גוף ריחני. תערובת שמנים ארומטיים וגרגרי מלח מים המלח אשר משפרת את מבנה העור, מעניקה לו גמישות ומרקם קטיפתי. הקרם מכיל תמציות ורד ורוז היפ.

aromatic body peeling_rose

 

לעור שמנוני, מומלץ להשתמש בקרמים המכילים סיגלית. השמן אשר מפיקים מעלי הסיגלית, מסייע בטיפול בדלקות עור.

viola mon platinמסיכת פילינג לפנים. יעילה במיוחד לביצוע ניקוי עמוק של העור והסרת תאי עור מתים. היא מאפשרת חידוש העור, ממריצה את מחזור הדם, מעניקה לעורך רכות, רעננות ומרקם קטיפתי. מסיכה זו מועשרת בתמציות בוטניות ומינרלים מים המלח.

Face Peeling Mask

 

lavenderלבנדר. מלך הארומתרפיה. לשמן אתרי לבנדר מאפיינים מאזנים ומשיבי נעורים. הוא מחדיר לחות ומזין את העור היטב.

סבון פילינג לגוף. מיוצר באמצעות נוסחה ייחודית של פעולה משולשת ומבטיח ניקוי עמוק של הגוף. הוא מרכך את העור ומעניק לו מרקם קטיפתי וניחוח. חלקיקי הפילינג מסירים תאים מתים מעל פני שטח העור ומשפרים את זרימת הדם. סבון זה הוא מוצר מצוין אשר מחליק צלקות וקמטים ומוחק שרידי סימני מתיחה.

boby peeling lavender

פילינג גוף ארומטי. בעזרת שילוב של שמנים ומלחים, מחדש ומשפר את מבנה עורך, מחזק ומרענן אותו, מסיר תאי עור מתים, מעניק לעורך רוך, מרקם קטיפתי ותחושת רעננות.

aromatic body peeling_lavender

 

patchouliפטשולי. שימוש נרחב נעשה בשמן פטשולי בתעשיות היופי והפרפומריה. בפטשולי משתמשים בתעשיית היופי בזכות מאפייניו האנטיספטיים (חיטוי). הוא משפר גמישות ומותח את עור הפנים והגוף ומיישר מאזורים שקועים. הוא מחליק קמטים, מסיר שרידים של צלקות ומחיה עור עייף. נוגדי החימצון מאפשרים התחדשות זריזה של תאי האפידרמיס. בשמן פטשולי משתמשים רבות גם בעיסויים. הוא מסייע לגוף להיפטר מעודף נוזלים, מונע הצטברות נוזלים בגוף ונפטר מנפיחויות. משתמשים בו לעיתים קרובות במוצרים נגד צלוליט.

חמאת גוף אנטי אייגינג עם לבנדר, וניל ופטשולי. זהו קרם ייחודי בעל מרקם עדין. הקרם ממצק את עורך והניחוח טוען אותו באנרגיות. הוא מכיל שילוב של תמציות פרחים, מינרלים מים המלח, ויטמינים A, C, ו-E והוא בעל ניחוח חושני.

body butter_lavender

סבון גוף פילינג. מיוצר באמצעות נוסחה ייחודית של פעולה משולשת הכוללת ניקוי עמוק של עור הגוף אשר הופך את עורך לרך וקטיפתי, ומעניק לו ניחוח נעים. חלקיקי הפילינג מסירים תאים מתים מפני שטח העור ומשפרים את זרימת הדם. סבון זה הינו מוצר נהדר אשר מחליק צלקות וקמטים ומסיר שרידים של סימני מתיחה.

 

קרם גוף לעיסוי זה מכיל מרכיבים אשר מסייעים לו להיספג אל תוך העור בקלות ובמהירות רבה. הוא מעניק לעורך את הלחות הדרושה ונותן לו תחושת רוגע, מוסיף גמישות ומעניק מרקם קטיפתי.

body massage cream

orchideéסחלב. פרחי הסחלב העדינים מאריכים ימים באופן ניכר, דבר שהביא חוקרים לתהות לגבי מאפייניו. מדענים ממשיכים לגלות עוד ועוד חומרים ייחודיים בפרח זה. זוהי בוודאי הסיבה לכך שהשימוש בתמצית ובשמן המופקים מהסחלב כה נפוץ והוא נמצא במוצרים מודרניים רבים לטיפוח היופי. יש להם השפעה ניכרת בהחדרת לחות וריכוך העור ובטיפול בגירויים, והם מתאימים לכל סוגי העור. לא מזמן גילה מדען צרפתי כי משורש הסחלב ניתן להפיק תמצית מיוחדת המשפרת את גמישות העור. תמצית זו לא רק מאפשרת התחדשות של תאים, היא אף ממריצה את ייצור הציטוקין, המכונה 'גן אריכות הימים'. בימינו, חומרים המופקים מסוגים שונים של סחלבים נמצאים במוצרי יופי; סדרת המוצרים העדינה לעור רגיש, מוצרים מקצועיים עבור עור בוגר, מוצרי טיפוח לשיער, ג′לים, דאודורנטים, מוצרים נגד צלוליט, הם רק כמה דוגמאות מרשימת מוצרי הטיפוח האיכותיים והיעילים מפרח הסחלב.

נקטר גוף עם תמציות קוויאר שחור וסחלבים הינו בעל ניחוח חושני, הוא מעורר את החושים וטוען באנרגיות. חמאת שיאה ותמצית קוויאר שחור מעניקים לעורך רוך ומרקם קטיפתי. הקצף הקרמי העדין הזה מנקה את עורך בלי להשאיר תחושת יובש כלל. תמציות סחלב ותפוז ממריצות את מטבוליזם העור. הנקטר מכיל את הוויטמינים E, C, B3 ו-B12 והוא מועשר במינרלים ייחודיים מים המלח.

body nectar orchid

סורבה פילינג לגוף עם תמציות קוויאר שחור וסחלב וכמוסות ויטמינים הינו מוצר נהדר לניקוי העור והסרת תאים מתים. שילוב המרכיבים הייחודי מסייע בהחלקת עורך. כאשר מערבבים אותו עם מים הוא הופך לתחליב מרוכז בעל ניחוח חושני הטוען את עורך באנרגיות ומעורר את כל החושים. הסורבה מזין ומחזק את עורך.

body peeling sorbet

סרום סילק לגוף מחליק עם תמציות סחלב וקוויאר שחור, יעורר את כל חושייך ורגשותייך עם ניחוחו החושני. הוא מגן על העור וממצק אותו ובכך גורם לו להיראות ולהרגיש עדין ומשיי. הכמוסות, המכילות ויטמינים בריכוז גבוה, מספקות לעורך את ההזנה הנחוצה. תמציות סחלב ובכור אביב מהוות תוספת טובה לתשלובת המרכיבים. הסרום מכיל ויטמינים A ו-E והוא מועשר במינרלים מים המלח.

silk smotthing body serum

יוגורט גוף עם תמציות קוויאר שחור וסחלב וכמוסות ויטמינים הינו תחליב נפלא בעל ניחוח חושני. הוא ממריץ ומחיה, מעורר את כל החושים, מגן על עורך וממצק אותו. כמוסות המכילות ויטמינים בריכוז גבוה מבטיחות את הזנת העור בעוד שתמציות סחלב ותפוז ממריצות את המטבוליזם שלו. התחליב מכיל גם ויטמינים E, C, B3, B5 והוא מועשר במינרלים מים המלח.

body yogurt orchid

כעת הינך מודעת למאפייני הפרחים אשר בשימוש במוצרי מון פלטין. הבחירה בידייך!!!

זכרי כי הבחירה במוצרי הקוסמטיקה הנכונים הינה קריטית ליופייך.

אני מאחלת לך הנאה מהשימוש במוצרי טיפוח היופי של מון פלטין!

בכבוד רב,

יוליה ברייט, קוסמטיקאית

This post is also available in: אנגלית, רוסית

כתיבת תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: