מון פלטין טיפול ספא לידיים

אין אישה בעולם שלא חולמת שיהיו לה ידיים צעירות ויפות וציפורניים בריאות.

ידי האישה מגלות את גילה הרבה יותר מוקדם מאשר פניה. על פי הידיים ניתן לנחש את עבודתו של אדם. היכן שלא נעבוד, ידינו זקוקות לטיפול ביתי מקיף.

כבר כתבתי במספר הזדמנויות על התקרנות העור, אני רוצה להזכיר לכן פעם נוספת, קוראותיי היקרות, כי התקרנות יתרה מביאה להתבגרות והתבלות מהירה של העור. עור ידייך זקוק לאמבטיות מחיות וממריצות, קילוף עדין והזנה.

מון פלטין מציעה מגוון עשיר במיוחד של מוצרי טיפוח הגוף. ממבחר זה, שילבתי מספר טיפולים שהפכו למבוקשים בסלון היופי שלי. אשמח לחלוק איתכן חלק מהשיטות שלי, ואתן יכולות להשתמש בהן בקלות בעצמכן בלי לצאת מהבית.

 1. טיפול ידי משי. טיפול מסוג זה מתאים לכל אחת.

boby peeling soapsalt_bagbath&body oil exoticbody lotion obliphichahand cream
boby peeling soapDead Sea Saltbath&body oil exoticbody lotion obliphichahand cream

  1. שטפי את עור ידייך בעזרת סבון פילינג לגוף. סבון זה מיוצר בשיטה ייחודית של פעולה משולשת הכוללת ניקוי עמוק של העור המרכך ומעדן אותו ומותיר ניחוח נעים. החלקיקים האחראים לקילוף מסירים את התאים המתים מפני שטח העור וממריצים את זרימת הדם. סבון זה הוא מוצר מדהים, אשר מחליק צלקות וקמטים ומוחק סימני מתיחה. הוא מכיל תמצית קמומיל וויטמין E, וכן תמציות צמחים ו-26 מינרלים מים המלח. מתאים לכל סוגי העור.
  2. פנקי את ידייך באמבט, הוסיפי מלחים מים המלח ושמן אמבט ועיסוי. טמפרטורת המים יכולה להיות בין חמימים לחמים. השרי את ידייך באמבט למשך 20 דקות.
  3. פנקי את ידייך במסכה והשתמשי בקרם גוף שמן אשחר. זה יאפשר את חידוש התאים ושיפור במרקם ומראה העור. הקרם מכיל רכיבים מינרליים מים המלח, נספג בקלות ומחדיר לחות לעורך. מירחי שכבה עבה מהקרם על הידיים, עיטפי אותן בניילון נצמד ותני לקרם לפעול במשך 15 דקות.
  4. עסי את שאריות הקרם הנותרות עד לספיגה מלאה ומירחי קרם ידיים המיועד לטיפול המחזיק לאורך זמן. קרם נפלא זה מגן על העור הדק של ידייך מפני סדקים והתייבשות, יש לקרם מרקם עשיר וניחוח נעים והוא מיוצר על בסיס מינרלים מים המלח.

אחרי הטיפול הראשון, עור הידיים מרגיש מלא לחות והקמטים מוחלקים.

פנקי את ידייך והן יוקירו לך על כך במיוחד!

 1. טיפול התחדשות –רפואה ביתית לעור יבש וסדוק. אם הינך חשה בכאבים עקב יובש העור, אם יש לך סדקים כתוצאה מיובש, טיפול זה יתאים לך.

body soap obliphichaDead Sea Saltbath&body oil romanticbody_butter_kneesMultipurpose cream alovera
Body Soap Obliphicha Dead Sea SaltBath & Body oil romanticBody Butter for kneesMultipurpose cream alovera

  1. שטפי את העור בעזרת סבון גוף עדין להחדרת לחות. סבון זה מועשר בתמציות אשחר ותה ירוק, אשר מזינות ושומרות על לחות ורכות העור. הסבון מכיל גם תמצית עץ התה ומינרלים מים המלח. שילוב זה הוא שנותן למוצר את מאפייניו הייחודיים. תמצית עץ התה מזינה את העור, שומרת על גמישותו, מרככת אותו ומרעננת אותו בעוד ששמני עץ התה נודעים ביכולות הטיפוליות שלהם. האפקט המשולב של חומרים טבעיים חדשים ומהפכניים בסבון זה ירככו את עורך ויחדירו אליו לחות. הניחוח המשגע משלים את המאפיינים הייחודיים של מוצר זה.
  2. פנקי את ידייך באמבט, עם מלחים מים המלח ושמן אמבט ועיסוי. טמפרטורת המים יכולה להיות בין חמימים לחמים. השרי את ידייך באמבט למשך 20 דקות.
  3. פנקי את ידייך במסכה ומירחי קרם מרכך לברכיים ומרפקים. קרם זה מיועד להחדרת לחות אינטנסיבית לאזורים יבשים במיוחד בגוף כגון מרפקים וברכיים. הוא מעניק לעור גמישות, מונע את היסדקותו והופך אזורים יבשים בעור לרכים ונעימים למגע. הקרם מכיל שמני אשחר ועץ התה, מינרלים מים המלח ושמנים ארומטיים אשר מרככים ביעילות ומחליקים את העור.

עסי את שאריות המסיכה עד לספיגה.

  1. מירחי קרם רב-תכליתי עם אלו-ורה. קרם רב-תכליתי זה מיועד לעור הפנים והגוף. זהו קרם מיוחד, המשלב את מאפייני ההזנה של הזית, ויטמין E ומינרלים מים המלח. הוא מכיל תערובת של תמציות המרככות את העור, הופכות אותו לקטיפתי ומעניקות לו גמישות.

בצעי טיפול זה פעמיים בשבוע.

בהצלחה ושמרי על יופי ובריאות ידייך!

בכבוד רב,

יוליה ברייט, קוסמטולוגית.

This post is also available in: אנגלית, רוסית

כתיבת תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: