דאגי לגופך, כדי שנשמתך תרצה לחיות בתוכו!

כל רגע ורגע בחיים שלנו העולם מסביב מכניס אותנו לסטרס. כל אחד מאתנו מנהל מאבק אין סופי עם מצבי דחק, וקודם כל זה משתקף בפנים שלנו…

הגוף נלחם, וכל אחד מסתדר בצורה אינדיבידואלית עם שרשרת מורכבת של מצבים קשים. הזמן עובר, הגוף משתקם, אבל סימני המאבק משאירים חותם על עור הפנים. השפעת העולם הפנימי בלבד כאן כבר אינה מספיקה! צריך לחפש עזרה בהשפעה חיצונית!

אז איך לשמור על עור הפנים מהשפעת הסטרס?

שכבת העור ומערכת עצבים נוצרות באותו אזור של עובר האדם. דווקא בגלל זה בעור מתרכזים מספר רב של עצבים. המדדים הבסיסיים של העור, שנמצא תחת סטרס, הם רגישות יתר, התייבשות ואובדן הגנה טבעית.

  • יש לנקות את העור בצורה יסודית, אך לא עם תכשירים אגרסיביים. זכרי, ניקוי זה אחד הטיפולים הביתיים הבסיסיים ומאוד חשובים!
  • מומלץ לעשות פילינג קילוף רך פעם בשבוע. השכבה העליונה הקשה של העור מקשה על חדירה של סרומים וקרמים.
  • חוסר לחות מחמיר את מצב העור. מומלץ להעניק לחות לעור הן מבפנים והן מבחוץ. שתי הרבה מים . מים זה חיים!
  • העניקי לעורך לחות על ידי תכשירים קוסמטיים מותאמים בצורה נכונה.
  • ההגנה הטבעית של העור – ייצור קולגן שאחראי לגמישות העור. אבל הגנה זו נחלשת עם הזמן, כאשר העור מתחיל להזדקן.

מומלץ כל שנה לעבור טיפולי פנים, מזותרפיה אצל קוסמטולוגית מקצועית. טיפולים אלה מסייעים לייצור קולגן ועוצרים הזדקנות העור.

  • מחסום ליפידו אפידרמלי גם מהווה הגנה טבעית לבריאות העור. אם בלוטות חלב לא מייצרות מספיק חלב, העור זקוק להזנה מוגברת. מומלץ להעניק לעור שלך הזנה באמצעות קרמים ומסיכות הזנה.

 

עזרה ראשנה ומהירה לעור הם מוצרי קוסמטיקה.

עד כמה אפקטיבי ומהיר תהיה תוצאה תלוי באיכות הקוסמטיקה.

בשנים האחרונות זוכות לפופולריות רבה יותר חברות קוסמטיקה, שמשתמשות כבסיס טבעי במתנות הטבע. אחד המקורות העשירים ביותר הוא ים המלח, אשר העניק תכונות של ריפוי ואנטי אייג'ינג עוד בתקופת קלאופטרה. מאות שנים מאוחר יותר בחפירות ארכיולוגיות בחופי ים המלח התגלו סוג של מעבדות. לפי דעתם של ארכיאולוגים והיסטוריונים, בהן הומצאו תכשירי קוסמטיקה עבור אחת הנשים היפות של האנושות, שהפכה להיות לאמת מידה של יופי בת זמננו.

הציוויליזציה צעדה קדימה במהירות שיא, עברו מאות שנים. אנחנו במאה ה-21. ים המלח ממשיך להעניק את הריפוי שלו. נוסדות חברות שונות, אשר בחכמה משתמשים במשאבים אלה ומעניקים אותם בצורה של מוצרי קוסמטיקה.

אחת החברות הגדולות של ישראל היא חברת מון פלטין. זאת אחת החברות שמפתחת את תכשירי הפלא האלה במעבדות שלה. זאת תעשייה גדולה, שבה יום ולילה עובדים מדענים, שיוצרים תכשירים חדשים.

מון פלטין יצרו תכשירים לטיפוח הפנים, גוף, שיער, סדרת ילדים, סדרת גברים… מוצרים אלה זוכים לביקוש רב ב-56 מדינות בעולם.

אני מכירה את חברת מון פלטין  היכרות אישית יותר מ-10 שנים.

בזמנו הם פתרו בעיות עור רציניות מאוד של הקרובים שלי. במהלך השנים האלה אני הייתי עדה לצמיחה של החברה. ונכון להיום אני יכולה להגיד בשמחה:

"אני מאושרת, שהכרתי את אחד הבעלים של החברה, כאשר במהלך שנים רבות היה בשבילי דוגמא לחיקוי…

נכון להיום אני קוסמטולוגית ובעלת סלון יופי ובריאות בישראל. בביטחון רב אני מציעה מוצרי מון פלטין לטיפול ביתי ללקוחות שלי.

בשמחה אהפוך למדריכה שלך בעולם הקוסמטולוגיה ויועצת שלך של חברת מון פלטין!

 

בכבוד רב

יוליה ברייט, קוסמטיקאית

 

 

 

This post is also available in: אנגלית, רוסית

כתיבת תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: