המפעל החדש

חברת א. משי

למרות המשבר הכלכלי העולמי, כאשר חברות רבות מעתיקות את מפעליהן לארצות זולות יותר, בוחרת חברת א. משי בעלת המותג מון פלטין, להישאר בישראל ואפילו להרחיב את פעילותה.

בימים האחרונים חנכה א.משי את מפעלה השני בישראל הממוקם באזור התעשייה בבת ים . חברת א.משי מהחברות היצרניות הגדולות והוותיקות בתחום הקוסמטיקה בישראל  ומפעל זה בא כדי לענות על הדרישה הגוברת בעולם למוצרי החברה .

 המפעל החדש

המפעל החדש על טהרת "כחול לבן" תורם לכלכלה המקומית של ארצנו: במקומות עבודה, ובהפעלת  מאות ספקים המעסיקים אלפי פועלים .

המפעל המשתרע על פני שטח של למעלה מ-7000 מ"ר נבנה בהתאם לתקני הקוסמטיקה  המחמירים ביותר בעולם ועומד בתקני  איכות של המוסדות הרשמיים בישראל ובסטנדרטים האירופאים והאמריקאים המחמירים ביותר.

הציוד במפעל מתקדם ומודרני ומעניק לחברה יכולות ייצור גדולות באיכות בינלאומית .

המוצרים

א.משי מייצרת מגוון של 400 מוצרי קוסמטיקה שונים ל-51 מדינות בעולם ומוצריה נודעים כמוצרים באיכות גבוהה ביותר . לאורך השנים הציגה החברה עשרות פריצות דרך טכנולוגיות בתחומים של עיצוב שיער וטיפוח הגוף. החברה מייצרת את המותגים:

MON PLATIN PROFESSIONAL

Dead Sea Minerals

C&B

BLACK CAVIAR COLLECTION

MINERAL DENT

 חיבור לחברה ולטבע

פעילות החברה נעשית תוך הקפדה על איכות הסביבה ותרומה לקהילה כחלק מהתפיסה כי ארגון עסקי צריך להיות חיובי ומחובר לחברה ולטבע .

 הדרכות וסמינרים

במפעל החדש אנו מעבירים הדרכות וסמינרים מקצועיים במגוון נושאים על טיפוח העור והשיער שנועדו להעשיר את הידע של המבקרים, המגיעים אלינו הן מישראל והן ממדינות שונות.

במהלך החודשים האחרונים ביקרו באקדמיה משלחות מרוסיה ,בלרוס ,מקסיקו ,סלובקיה ,סרביה ,ארצות הברית ,ובחודש הקרוב מתוכננות משלחות מקצועיות מקנדה ,ומאנגליה .

 משלחות אלו נהנות משיעורים והדרכות של  מיטב מעצבי השיער בישראל ומהמחלקה המקצועית של MON PLATIN    .

This post is also available in: אנגלית, רוסית

כתיבת תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: