תערוכת אינטרסטיל 2013 מינסק, בלארוס

 [tnt_video id=6]

בין 6 ל-9 בנובמבר 2013 בבירת בלארוס – מינסק התקיימה תערוכה בינלאומית מקצועית של תעשיית הבריאות והיופי אינטרסטיל 2013.

התערוכה התקיימה במרכז הכדורגל של מינסק. מזג אוויר היה נפלא עבור התושבים המקומיים, אך מקפיא עבור המשלחת הישראלית : 4-6 מעלות.

חברת "ווסט" המפיץ הבלעדי של מוצרי Mon Platin בבלארוס ארגנה את ההשתתפות של המותג בתערוכה מבוקשת זו, והייתה אחראית לארגון המופתי והצלחת האירוע.

בתערוכה ביקרו כ-35000 איש, והביתן של מון פלטין עורר התעניינות רבה בשל הפעילות המקצועית של מעצבי שיער בלארוסים וישראלים על הבמה.

עבודות רבות שהתבצעו תוך כדי הסברים והדגמות לקהל הרחב- 4 ימים מדהימים של תסרוקות ערב יצירתיות, תספורות מדויקות ומשחקי צבע בשיער.

תסרוקות ערב

השפעות משנות ה-60 של המאה הקודמת – תסרוקות גבוהות ומעוצבות בשילוב של קו חופשי ופרחים.

 

"קז'ואל לוק"

הוצגו עיצובים קלילים של תספורות ותסרוקות , שבעזרת פאן אפשר לייבש את השיער וללכת.

מוצרים חדשים

כמו כן, בתערוכה הוצגו מוצרים מקצועים לשיער של Mon Platin Professional, ובמיוחד הסדרה החדשה של קוויאר שחור לשיער דק ושביר, המונה 5 מוצרים חדשים. מטרתה העיקרית של סדרה זו היא לייצר נפח בשיער ולהעניק תחושה של שיער מלא יותר.

לקטלוג החדש והמלא 2014 לחצו על הקישור: http://goo.gl/lLpc3z.

חסות -אליפות בלארוס בתסרוקות

Mon Platin גם הייתה נותנת החסות  הרשמית לתחרות התסרוקות  הלאומית שהתקיימה במקום ובה הציגו כישרונות  עולים עיצובים מקוריים ומורכבים.

***

המותג Mon Platin Professional מוכר ואהוב בבלארוס. רק בשנה שעברה הוא זכה בפרס יוקרתי "בחירת השנה 2012" בתחום קוסמטיקה והיגיינה  שהתקיים במינסק והסתמך בעיקרו על חוות דעתם של  צרכנים מקומיים ומומחים מקצועיים בתחום.

This post is also available in: אנגלית, רוסית

כתיבת תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: